VECKANS PASS – Ingen förbokning krävs

LÖRDAG

09:30-10:00 Easyline 30 Monica Wase Easylinesalen
09:30-10:30 Yoga 55 Emelie Sandberg Lila salen
10:00-11:00 Bodypump 55 Monica Wase Gröna salen
10:00-11:00 CrossMove 55 Ehsan Deldari En trappa ner
10:30-12:00 Yinyoga 90 Emelie Sandberg Lila salen
11:10-11:55 Bodyvive 45 Monica Wase Gröna salen
12:00-12:30 Cykel Puls 30 Monica Wase Cykelsalen
12:00-13:00 Box 55 Wenchin Wang Gröna salen

SÖNDAG

16:00-17:00 Zumba 55 Yamila Cortina Fernandez Gröna salen
17:00-17:55 Bodystep 55 Monica Wase Gröna salen
17:50-18:20 Cykel 30 Boel Johansson Cykelsalen
18:30-19:00 Bål 30 Boel Johansson Gröna salen
18:30-20:00 Yinyoga 90 Vera Åström Lila salen

MÅNDAG

07:00-08:00 Ashtanga yoga 55 Kaija Viljanen Lila salen
08:00-09:00 Yinyoga 55 Kaija Viljanen Lila salen
10:15-10:45 Easyline 30 Johanna Andrell Easylinesalen
11:00-11:30 Easyline 30 Johanna Andrell Easylinesalen
11:35-12:05 Bål 30 Johanna Andrell Gröna salen
12:10-12:40 Cykel 30 Johanna Andrell Cykelsalen
17:00-17:30 Easyline 30 Monica Wase Easylinesalen
17:30-18:30 Bodypump 55 Monica Wase Gröna salen
17:30-18:00 Bål 30 Ehsan Deldari Lila salen
18:00-18:30 Easyline 30 Elin Wiberg Easylinesalen
18:20-19:00 CrossMove 40 Karl-Robert Gustavsson En trappa ner
18:35-19:35 Bodybalance 55 Jennifer Tengström Gröna salen
18:40-19:25 Cykel 45 Monica Wase Cykelsalen
19:10-19:50 CrossMove 40 Karl-Robert Gustavsson En trappa ner
19:35-20:05 CXWorx 30 Monica Wase Gröna salen
20:05-21:05 Box 55 Thomas Nydahl Gröna salen

TISDAG

10:00-11:00 Cirkel 55 Johanna Andrell Gröna salen
11:30-12:30 Hatha Yoga 55 Kaija Viljanen Lila salen
17:45-18:30 Zumba 45 Emelie Sandberg Gröna salen
18:00-18:55 Cykel Puls 55 Sanna Hagbacke Cykelsalen
18:00-18:30 Easyline 30 Martin Dahlman Easylinesalen
18:30-19:00 GRIT Strength 30 Martin Dahlman Gröna salen
18:35-19:20 Pilates 45 Emelie Sandberg Lila salen
19:05-20:05 Bodystep 55 Monica Wase Gröna salen
20:05-21:05 Cirkel 55 Monica Wase Gröna salen

ONSDAG

07:00-07:45 Cykel 45 Sanna Hagbacke Cykelsalen
07:00-08:00 Hatha Yoga 55 Kaija Viljanen Gröna salen
09:00-10:00 Gympa 55 Inger Willgren Gröna salen
10:15-10:45 Easyline 30 Monica Wase Easylinesalen
11:00-11:30 Easyline 30 Monica Wase Easylinesalen
11:35-12:05 Bål 30 Monica Wase Gröna salen
17:00-17:30 Cykel 30 Monica Wase Cykelsalen
17:30-18:00 CXWorx 30 Monica Wase Gröna salen
18:05-18:35 Easyline 30 Monica Wase Easylinesalen
18:05-19:05 Bodypump 55 Elisabeth Åkervall Gröna salen
19:10-19:55 Bodyvive 45 Monica Wase Gröna salen
20:00-20:30 GRIT Cardio 30 Monica Wase Gröna salen

TORSDAG

11:00-11:45 Easyline 45 Johanna Andrell Easylinesalen
17:00-17:30 Easyline 30 Monica Wase Easylinesalen
17:30-18:00 Bål 30 Monica Wase Lila salen
17:30-18:30 Zumba 55 Sarah Nilsson Gröna salen
18:00-18:45 Cykel 45 Monica Wase Cykelsalen
18:00-19:00 CrossMove 55 Ehsan Deldari En trappa ner
18:35-19:35 Bodypump 55 Emilia Kihlstrand Gröna salen
19:40-20:40 Box 55 Alexander Mirkovic Gröna salen

FREDAG

06:45-07:15 Easyline 30 Martin Dahlman Easylinesalen
07:15-07:45 Bål 30 Martin Dahlman Gröna salen
10:00-11:00 Gympa 55 Johanna Andrell Gröna salen
11:00-12:00 Cirkel 55 Daniel Beronius PT-rummet
17:30-18:30 Zumba 55 Emelie Sandberg Gröna salen