VECKANS PASS

 

Vi har drop in men nedan kan du även förboka ditt pass.

Läs mer om våra bokningsregler här.

 

Boka pass här

MÅNDAG

09:15-09:45 Cirkel 30 Monica Wase En trappa ner 1
09:50-10:20 Cirkel 30 Monica Wase En trappa ner 1
10:25-10:55 Bål 30 Monica Wase Gröna salen
11:10-11:40 Utomhusträning 30 Monica Wase Utomhus
17:00-17:45 Funktionell träning 45 Petra Lundin En trappa ner 1
17:30-18:30 Bodypump 55 Monica Wase Gröna salen
17:30-18:30 Box 'N Burn Simon Israelsson Boxyta
17:50-18:20 Bål 30 Anna Nordstedt Lila salen
18:00-19:00 CrossMove 55 Martin Ingerby En trappa ner 1
18:30-19:15 Mobilitet 45 Anna Nordstedt Lila salen
18:40-19:40 Bodybalance 55 Jennifer Tengström Gröna salen

TISDAG

10:00-11:00 Gympa 55 Monica Wase Gröna salen
11:00-12:00 Hatha Yoga 55 Kaija Viljanen Lila salen
17:30-18:00 Rumplyft 30 Monica Wase Gröna salen
18:00-19:00 Cirkel 55 Monica Wase Gröna salen
19:00-20:00 Yoga 55 Lars Nyberg Gröna salen
19:00-20:00 CrossMove 55 Monica Wase En trappa ner 1

ONSDAG

07:00-08:00 Ashtanga yoga 55 Kaija Viljanen Gröna salen
09:15-09:45 Cirkel 30 Monica Wase En trappa ner 1
09:50-10:20 Cirkel 30 Monica Wase En trappa ner 1
10:25-10:55 Bål 30 Monica Wase Gröna salen
11:10-11:40 Utomhusträning 30 Monica Wase Utomhus
11:30-12:00 Kallbad 30 Martin Dahlman Huvudsta Strandbad
17:00-17:30 Tabata 30 Monica Wase En trappa ner 1
17:30-18:00 CXWorx 30 Monica Wase Gröna salen
17:30-18:30 Box 'N Burn Simon Israelsson Boxyta
18:10-19:10 Bodypump 55 Josefin Auer Gröna salen
18:15-18:45 Bål Online 30 Ehsan Deldari Online
19:00-19:30 Mobilitet Online 30 Ehsan Deldari Online
19:15-20:15 Pilates 55 Therese Bojnäs Winblad Gröna salen

TORSDAG

11:00-11:45 Cirkel 45 Monica Wase En trappa ner 1
17:00-17:30 Cirkel 30 Monica Wase Gröna salen
17:30-18:00 Bål 30 Monica Wase Gröna salen
17:30-18:30 CrossMove 55 Zandra Lindmark En trappa ner 1
18:05-19:05 Zumba 55 Raudna Vieira Gröna salen
19:10-20:10 Bodypump 55 Emilia Kihlstrand Gröna salen

FREDAG

09:15-09:45 Cirkel 30 för 70+ Monica Wase En trappa ner 1
10:00-11:00 Cirkel 55 Monica Wase Gröna salen

LÖRDAG

08:45-09:45 Yoga 55 Vera Åström Gröna salen
09:00-09:30 Kallbad 30 Martin Dahlman Huvudsta Strandbad
09:00-09:45 Funktionell träning 45 Petra Lundin En trappa ner 1
09:50-11:20 Yinyoga 90 Vera Åström Lila salen
10:00-11:00 Bodypump 55 Monica Wase Gröna salen
10:00-11:00 CrossMove 55 Karl-Robert Gustavsson En trappa ner 1
11:10-11:55 Utomhusträning 45 Monica Wase Utomhus

SÖNDAG

17:55-18:25 Rumplyft 30 Josefin Auer Gröna salen
17:55-18:25 Tabata 30 Monica Wase En trappa ner 1
18:15-19:45 Yinyoga 90 Vera Åström Lila salen
18:30-19:00 Bål 30 Monica Wase Gröna salen